Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет Primo Metall Rock
Браслет виконаний з каучуку та металу- відмінний варіант для тих, хто не любить камені або шкіру, але не може залишити свої зап'ястя без прикрас.
Такі браслети виглядають красиво і стильно, до того ж поєднуються з будь-яким стилем одягу.
Модний аксесуар виконаний з металу сріблястого кольору з чорними каучуковими вставками. Довжина браслета становить 21.5 см і підійде на зап'ясті обхватом від 19 до 21 см.
Браслет Primo Metall Rock це чудовий подарунок коханій людині або колезі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетений |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Комбінований |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Замок | Складний |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 425 ₴
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 99 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий браслет Primo Metall Rock»






