-10%влевовправо
Міні штатив тринога Primo Tripod F2 + кріплення для смартфона KR-01
- Готово до відправки
- Код: TRIPOD-F2-SLV_PR-KR01
249 ₴
224 ₴
+380 (50) 667-52-53
- +380 (97) 667-52-53
- +380 (73) 667-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатив F2
- Міні трипод
- Кріплення для смартфона KR-01 ( підходить на смартфони шириною 55-85 mm )
- Кульова головка, переміщувана в 3-х площинах
- Двосекційні стійки
- Надкомпактний надійний штатив для фото - відеокамери
- Легко поміститься в будь-якій сумці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Вага | 0.1 кг |
| Максимальна висота штатива | 170 мм |
| Максимальне навантаження | 0.8 кг |
| Довжина у складеному стані | 120 мм |
| Тип головки | Кульова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 224 ₴









